Zondag Junioren 11 t/m 14 jaar 1

1e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag

6e in poule 1e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Maandag 20 mei
6
ALMERE 1
0
KORIANDER 1
2
BAARN 1
4
HET SPIEGHEL 1
0
SOESTDIJK 2
6
LAREN 1
4
ATC-BUITEN 1
2
DE KUIL 1
Donderdag 9 mei
2
LAREN 1
4
HET SPIEGHEL 1
Zondag 21 april
3
ALMERE 1
3
ATC-BUITEN 1
1
SOESTDIJK 2
5
BAARN 1
2
KORIANDER 1
4
DE KUIL 1

Wedstrijdschema

ATC-Buiten 1
Zondag Junioren 11 t/m 14 jaar 1
Uit
20-05-2024 11:30
Nr. 14139995
Baansoort: Roodzand kunstgras
Zondag Junioren 11 t/m 14 jaar 1
Baarnse Lawn Tennis Club 1
Thuis
26-05-2024 09:00
Baan 3
Nr. 14116787
Baansoort: Gravel, Bijzonderheden: Graag bovenaan op de parkeerplaats aan de Crailoseweg parkeren.
G.L.T.C. Het Spieghel 1
Zondag Junioren 11 t/m 14 jaar 1
Uit
02-06-2024 10:00
Nr. 14072703
Baansoort: Gravel

Poule stand (6e in poule 1e klasse Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HET SPIEGHEL 1541023723
2.ALMERE 1532022822
3.ATC-BUITEN 15311201020
4.LAREN 15221181218
5.BAARN 15212151515
6.DE KUIL 15212151515
7.KORIANDER 150055255
8.SOESTDIJK 250052282

Spelers (5)