Vrijdag 35+ Heren dubbel 2

4e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond

1e in poule 4e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 7 juni
4
DE KUIL 2
0
HET SPIEGHEL 1
0
NEDERHORST 1
4
LAREN 2
4
LOENEN (UTR) 1
0
HOOGERHEIDE 1
Dinsdag 4 juni
0
HET SPIEGHEL 1
4
LOENEN (UTR) 1
Vrijdag 31 mei
4
HOOGERHEIDE 1
0
NEDERHORST 1
Vrijdag 24 mei
1
LAREN 2
3
DE KUIL 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 4e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE KUIL 2550017317
2.LAREN 2540115515
3.LOENEN (UTR) 1530212812
4.HOOGERHEIDE 151138128
5.HET SPIEGHEL 151136146
6.NEDERHORST 150052182

Spelers (5)