Vrijdag 35+ Heren dubbel 1

3e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond

4e in poule 3e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 21 juni
0
FLEHITE 1
0
SOEST-ZUID 2
0
BAARN 3
0
DE KUIL 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.SOEST-ZUID 2531014214
2.FLEHITE 1521111511
3.ATC-BUITEN 25211888
4.DE KUIL 15212888
5.GOOILAND 150235155
6.BAARN 350222102