Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 2

4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

6e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 21 juni
0
DE KUIL 2
4
KORIANDER 2
Donderdag 20 juni
0
DE KUIL 2
4
HUIZEN 2
Vrijdag 14 juni
4
KORIANDER 2
0
IJBURG 4
4
Tennis in West 1
0
IJSBAANPAD 1
Vrijdag 31 mei
4
IJBURG 4
0
DE KUIL 2
1
IJSBAANPAD 1
3
KORIANDER 2
0
HUIZEN 2
4
Tennis in West 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.Tennis in West 1550019119
2.KORIANDER 2540116416
3.IJSBAANPAD 1530212812
4.IJBURG 452039119
5.HUIZEN 251044164
6.DE KUIL 250050200

Spelers (5)