Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 2

4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

6e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

Uitslag

Vrijdag 21 juni
0
DE KUIL 2
4
KORIANDER 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.Tennis in West 1550019119
2.KORIANDER 2540116416
3.IJSBAANPAD 1530212812
4.IJBURG 452039119
5.HUIZEN 251044164
6.DE KUIL 250050200