Dinsdag Dames dubbel 6

3e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend

4e in poule 3e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
Bekijk spelers

Uitslag

Dinsdag 28 mei
1
ATC-BUITEN 2
3
IDUNA 3
2
ABCOUDE 2
2
VECHTLUST 1
1
MEIJENHAGEN 1
3
DE KUIL 6
1
KROMME RIJN 1
3
WEESP 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 3e klasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.IDUNA 3751121721
2.VECHTLUST 1742119919
3.ABCOUDE 2743019919
4.DE KUIL 67412151315
5.ATC-BUITEN 27214111711
6.MEIJENHAGEN 17115111711
7.KROMME RIJN 170349199
8.WEESP 172057217

Spelers (7)