Dinsdag Dames dubbel 2

Hoofdklasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend

7e in poule Hoofdklasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend
Bekijk spelers

Uitslag

Dinsdag 28 mei
4
DE KUIL 1
0
SOESTDIJK 1
4
GROENVLIET 1
0
BARNEVELD 1
3
IDUNA 1
1
DE KUIL 2
2
DE VALE OUWE 1
2
NIJKERK 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule Hoofdklasse Dames Dubbel Dinsdag Ochtend)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE KUIL 1752022622
2.IDUNA 1743020820
3.GROENVLIET 17313141414
4.DE VALE OUWE 17142131513
5.BARNEVELD 17142131513
6.SOESTDIJK 17223111711
7.DE KUIL 27124101810
8.NIJKERK 170439199

Spelers (5)