Contact

Adres

H.L.T.C. De  Kuil
Crailoseweg 61
1272 ES Huizen
Telefoon: 035 - 5254139

Bestuur 

Harriët Olavide
Voorzitter
voorzitter@hltcdekuil.nl Communicatiecommissie, Park& banen, Groundsman, Open toernooi (incl. OJT), Sherry Tea toernooi, Commissie Welkom.
Mark Tigelaar
Vice-voorzitter
technischbestuur@hltcdekuil.nl Technische bestuur, Tenniskids, VCL, Jeugdcommissie, Selectietraining, Onderlinge competitie, Clubkampioenschap.
Jac Reniers
Secretaris
secretaris@hltcdekuil.nl Commissie renovatie P&B, Toss commissies, Open Dubbel toernooi, 55+ Dubbeltoernooi.
André Oosten
Penningmeester
penningmeester@hltcdekuil.nl Ledenadministratie, Financiële administratie, Kascommissie, Echtparen toernooi, Kantine commissie. 
Menno Maat Bestuurslid menno.maat@hltcdekuil.nl Sponsorcommissie, IT-commissie, Web zaken.

Alle commissies van De Kuil worden in het bestuur vertegenwoordigd door één van de bestuursleden, die echter geen deel hoeft uit te maken van de commissie zelf. Zij zijn het directe aanspreekpunt voor de commissies. 

De commissies en de commissieleden worden zichtbaar na inloggen. Kijk hier voor het overzicht.

Diverse contactpersonen      

Ledenadministratie Monique Cornelissen
Caroline van der Laan
ledenadmin@hltcdekuil.nl
VCL (competitie) Ronald Rijsemus vcl@hltcdekuil.nl
Technische Commissie Mark Tigelaar technischbestuur@hltcdekuil.nl
Trainingssecretariaat Evelien de Klerk kuilinschrijving@gmail.com
Groundsman Marcel Veenman groundsman@hltcdekuil.nl
Website    Tineke van Dommelen    webmaster@hltcdekuil.nl
Communicatie  Fran Kleijn    communicatie@hltcdekuil.nl